Sbírka pro Ukrajinu a další info.

Leták: Informace pro uprchlíky

Web: Centrum pro cizince

Leták - Sbírka pro Ukrajinu

Město Znojmo ve spolupráci s Oblastní charitou Znojmo spouští od zítřka, tj. středy 2. března materiální sbírku pro Ukrajinu. Stanoven je přesný seznam materiálu a potravin, který bude vybírán. Potraviny, drogerii či ošacení bude možné darovat každý všední den od 11:00 do 18:00 hodin ve sportovní hale Znojmo, na ulici Dvořákova 17.

Sbírka bude využita pro Ukrajince, kteří dorazí přímo na Znojemsko a okolí. Pokud to situace dovolí, bude také část sbírky přepravena na Ukrajinu.

Pro chod sbírky se hledají také dobrovolníci, kteří by pomohli s přebíráním materiálu, jeho tříděním a dalšími souvisejícími činnostmi. Pokud chcete přiložit ruku k dílu a jste starší 15 let, registrujte se do databáze, kterou najdete na stránkách města Znojma. Následně Vás bude kontaktovat Oblastní charita Znojmo s podrobnými informacemi.

Pro sbírku byl stanoven přesný seznam, který je zveřejněn na stránkách naší obce a je i vyvěšen na nástěnce v autobusové zastávce.

Prosíme dárce, aby se seznamu drželi, jiný materiál nebude prozatím přijímán.


Tento seznam a také otevírací doba se může průběžně měnit.

Prosíme proto, aby občané sledovali sociální sítě města Znojma, kde najdou vždy aktuální informace o tom, co a kdy se vybírá.